Multi-Gyn to naturalne preparaty, które leczą dolegliwości intymne poprzez przywracanie naturalnej równowagi pochwy.

Równowaga flory bakteryjnej pochwy zapewnia nam naturalną ochronę przed szkodliwymi bakteriami i grzybami. Jej zaburzenie może skutkować pojawieniem się dotkliwych objawów, takich jak swędzenie, upławy, nieprzyjemny zapach czy suchość. Mogą także rozwinąć się infekcje – bakteryjne zakażenie pochwy (BV) lub grzybicze zakażenie pochwy (grzybica).

Multi-Gyn stworzyliśmy z myślą o kobietach, które zmagają się z nadmiernym występowaniem chorobotwórczych bakterii w miejscach intymnych. Nasze preparaty nie tylko leczą dolegliwości pochwy, ale także niosą bezpośrednią ulgę i ukojenie tuż po zaaplikowaniu. 

Składniki aktywne

Produkty Multi-Gyn wyróżnia naturalny skład oparty na unikalnym, bioaktywnym kompleksie 2QR (wymawiany „to cure”), który jest naturalnym składnikiem pochodzenia roślinnego. Jego wyjątkowe działanie wspomaga naturalny proces gojenia i równowagę flory pochwy. Dodatkowo, preparaty tworzą barierę ochroną przed szkodliwymi drobnoustrojami i przeciwdziałają wnikaniu ich do tkanek. Co ważne, kompleks 2QR nie posiada znanych działań niepożądanych.

Efekty

Preparaty Multi-Gyn po zaaplikowaniu mają bezpośredni wpływ łagodzący i kojący na objawy, takie jak swędzenie, upławy, nieprzyjemny zapach lub podrażnienie. Redukują dyskomfort i pomagają leczyć dolegliwości związane z bakteryjnym lub grzybiczym zakażeniem pochwy w sposób bezpieczny, delikatny i dyskretny!

Nie wiesz, którego preparatu użyć? Skorzystaj z wyszukiwarki produktów i znajdź preparat odpowiedni dla Ciebie.